top of page
NWD - logo do papieru firmowego(1).png

Wiosenna sesja stylizowana - Pałac Mała Wieś

"Flowers are the smiles of nature, blooming to touch our souls"

Liyanny B. Terziev

 


Jedna z moich ulubionych sesji stylizowanych. Wiosna, słońce, piękne miejsce i najfajniejsze kwiaty jakie można dostać.

Sesje ślubne to mój ulubiony sposób na pokazanie nowych trendów czy szalonych pomysłów. Tutaj postawiłam na lekkość, swobodę i eteryczność. Wiosenne kwiaty są moim ulubionym motywem w sesjach stylizowanych ze względu na swój urok i

symbolikę odrodzenia i nowego początku. Sesja w otoczeniu pól tulipanów, kwitnących sadów jabłoni lub wiśni nadal pozostaje moim marzeniem i może w tym roku uda się ją zrealizować.

Przy tej sesji użyłam kwiatów lekkich, pastelowych i jasnych. Główną rolę grały tutaj piwonie, kwitnące gałązki tawułki oraz piękny i pachnący bez. Udało mi się też dostać szachownice, groszek pachnący, tulipany i jaskry.

Bukiety i kompozycje układało się lekko i naturalnie a samo miejsce sesji doskonale podkreśliło atmosferę wiosny. Pałac Mała Wieś jest pełnym uroku miejscem z niesamowitymi ogrodami i wnętrzami. W tym miejscu można się zakochać.

Sesja ta nie odbyła by się gdyby nie pomoc wielu osób. W tym Aleksandry która ogarnęła wszystkie sprawy na miejscu i była łącznikiem z wszystkimi, Ani która uwieczniła te piękności na zdjęciach, modeli (Kasi i Kamila) zagrali świetnie oraz Pauliny która dopracowała makijaż i fryzurę. Wszyscy razem stworzyliśmy coś nowego, co myślę że będzie jednym z trendów ślubnych, takim ponadczasowym. Ta lekkość i naturalność sprawdzi się we wnętrzu pałacowym, stodole czy nowoczesnym.

Zobaczcie zdjęcia!W sesji brali udział:


Kwiaty i dekoracje - @natureweddingdream

Makeup i hair - @kosackamakeuphair

Fotografia - @annapabijanczyk

Wedding Planner - @aleksandrabuczek_weddings

Miejsce - @palacmalawies_wedding

Suknia i Garnitur - @laurellefashion

Biżuteria - @sparkle_akcesoria_slubne

Modele - @kasia_gwiazda

Papeteria - @belpapierstudioComments


Obserwuj nas na Instagramie

bottom of page