top of page
bukiety i wianki

Dekoracje & Florystyka

Naszą pasją jest natura i cały jej świat. Dzięki niej tworzymy coś niepowtarzalnego i magicznego.  Dokładamy wszelkich starań aby nasze dekoracje odzwierciedlały jej piękno.

Zajmujemy się planowaniem, projektowaniem i organizowaniem.

Uwielbiamy wyzwania i staramy się cały czas poszerzać naszą wiedzę aby zrobić dla was coś niezwykłego.

Dekoracje

Zaplanuj swoje wesele pod każdym względem, dbając nawet o najmniejszy detal. Razem z Tobą dobierzemy odpowiednie elementy pasujące do charakteru i stylu Waszego ślubu. Zadbamy o wygląd Twojego ślubu nie tylko pod względem kwiatowym. Dobierzemy odpowiedniego koloru serwetki, obrusy, wstążki, a także krzesła. Dekoracje to także odpowiedniego rodzaju wazony, świeczniki, napisy świetlne, a także konstrukcje bramek i łuków. Zrobimy wszystko aby Wasze wesele było jedyne w swoim rodzaju i spełnimy Wasze marzenia! Zaplanujemy każdy element dekoracji i pokażemy Waszą historię wszystkim bliskim.

sesja ślubna-228.JPG
NTD (4).jpg

Florystyka ślubna

Dobierzemy odpowiednią oprawę florystyczną do Waszego stylu. Nasze kompozycje tworzymy lekkie i naturalne z sezonowych kwiatów. Zadbamy o jakość kwiatów, tak aby cieszyły Wasze oko jeszcze po ślubie w domowym zaciszu. Do bukietów i kompozycji używamy kwiatów z naszej własnej uprawy ale także kupujemy je od lokalnych ogrodników lub sprowadzamy z Holandii. Używamy kwiatów lekkich i nietypowych dzięki czemu nasze kompozycje są swobodne i naturalne. Ukwiecimy Wasz ślub w każdym miejscu - na sali, ogrodzie, kościele, stodole i wszędzie tam gdzie sobie wymarzycie. Dzięki odpowiednio dobranym elementom florystycznym Wasz ślub stanie się oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszystkie kwiaty dobierzemy według wybranej kolorystyki tak by wszystkie elementy były ze sobą spójne.

RAW_0626_edited.png

Stylizacja & Detale

Detale są równie ważne - razem z dekoracjami i kwiatami tworzą spójną całość. Zadbamy oto by jak najbardziej spersonalizować Wasze wesele, a wszelkie dodatki nadały całości klimatu i oryginalności. Dobierzemy razem odpowiedni styl i opowiemy Waszą historię. Zaprojektujemy winietki, menu, podziękowania dla gości, kolory wstążek i serwetek. Dobierzemy odpowiednie świece i inne detale tak aby wszystko do siebie pasowało.


Mamy też własne zaplecze stolarskie i możemy zaprojektować dla was wymarzony łuk lub ściankę. Projektujemy i tworzymy nietypowe winietki oraz plany rozmieszczenia gości i znaki powitalne.

Anna&Wojciech.reportażślubny.438.jpg
bottom of page