top of page
NWD - logo do papieru firmowego(1).png

ABC wiadomości do dekoratora i florysty

Jakie wysłać informacje żeby otrzymać ofertę?


Jakie wiadomości od Was dostaję?


Chciałabym Wam napisać o wiadomościach jakie do mnie wysyłacie w sprawie oferty. Jest to temat poruszany ostatnio bardzo często ale trzeba o tym mówić by coś w końcu się zmieniło.

Duża ilość z was wysyła do mnie zapytanie z prośbą o ofertę nie podając przy tym żadnych informacji o ślubie czy terminie. Ciężko jest zatem wtedy Wam coś zasugerować czy doradzić. Bez daty ślubu nie jestem Wam nawet wstanie powiedzieć czy mam termin wolny. Nie posiadamy stałej oferty ślubnej ze względu na to że ma na nią wpływ zbyt wiele czynników.

Oferta szyta na miarę...

Każdą ofertę przygotowuję dla was indywidualnie w zależności od tego czego potrzebujecie i na czym wam zależy. Mamy też formularz ślubny, który jest pierwszym krokiem do otrzymania oferty. Link do niego znajduje się w naszej zakładce Przygotowanie oferty - formularz. Jeśli chcecie wysłać wiadomość z prośbą o ofertę to pamiętajcie o kilku ważnych punktach i informacjach jakie powinny się w niej znaleźć:

- data ślubu - to pozwoli mi od razu powiedzieć Wam czy mam ten termin wolny.

- miejsce ceremonii ślubnej i wesela - dzięki temu wiem czy będzie to ślub kościelny, cywilny, plenerowy oraz znam miejsce wesela i mogę zobaczyć jak wygląda sala, a także coś doradzić.

- ilość gości - dzięki temu mniej więcej będę wiedzieć ile dodatków (serwetek, winietek, świec itp) będzie potrzebnych i jak duże jest wesele.

- rodzaj stołów - ta informacja od razu pozwoli mi przeliczyć ilość kompozycji na stoły gości.

- style ślubu i kolor przewodni - to też pozwoli mi określić jakiego typu powinny być dekoracje, jakie dobrać kwiaty i co wam zaproponować.

- budżet na dekoracje - nie bójcie się go podawać, dzięki tej informacji będę mogła powiedzieć wam co mogę zaoferować w tej kwocie i na co możemy sobie pozwolić. Jeśli go nie podacie a ja wam wyślę ofertę na 100 tysięcy złotych, a macie np tylko 5 tysięcy to już się nie odezwiecie a mnie weźmiecie za szaloną ;) Dlatego ważne jest podanie budżetu którym dysponujecie.


Co dalej po wysłaniu oferty?


Te informacje to dla mnie jako florysty i dekoratora takie must have jeśli chcielibyście otrzymać przybliżoną ofertę ślubną. Dobrze jest też wysłać kilka zdjęć inspiracji, na których dobrze widać co wam się podoba i w jakim kierunku chcielibyście iść :) Po wysłaniu wstępnej oferty, kiedy jesteście zainteresowani dalszą współpracą, spotykamy się na kawie i omawiamy całość już szczegółowo.Comments


Obserwuj nas na Instagramie

bottom of page