top of page
bukiety i wianki

Fotografia

Tworzymy reportaże ślubne i wykonujemy sesje zdjęciowe. Uwieczniamy te najważniejsze i ulotne chwile na Waszym ślubie. Nasze reportaże są niepowtarzalne i pokazują małą historię, którą zapamiętacie do końca życia. Będzie nam bardzo miło udać się na Wasz ślub i odkryć to co ukryte. Specjalizujemy się w nietypowych sesjach zdjęciowych i nie tylko. Dokładamy wszelkich starań aby zdjęcia oddawały te wszystkie momenty na których zależy Wam najbardziej. Do swoich sesji wykorzystujemy dodatkowe dekoracje, które urozmaicą zdjęcia lub oddadzą Wasze zainteresowania lub motyw przewodni ślubu. Wykonujemy sesje narzeczeńskie jak i portretowe. Wybierając nas gwarantujemy, że będziecie zadowoleni i spełnimy Wasze marzenia.

Przygotowania

Przygotowania, często pomijane w fotografii dnia ślubu, nie mniej zdjęcia które warto wykonać. Tutaj często pojawiają się różne czasem skrajne emocje.

Fotografie z przygotowań na pewno będą niezapomnianą pamiątką oraz bardzo ważnym uzupełnieniem relacji z całego dnia ślubu.

Dzięki tym zdjęciom możemy zobaczyć jak nasza druga połówka przeżywa ten dzień oraz najważniejsze emocje na twarzach naszych bliskich, których nie sposób zauważyć będąc wpatrzonym w drugą połówkę.

Kasia i Darek ślub dekoracje
zuza i adam slub

Ceremonia zaślubin

Ceremonia zaślubin, najważniejszy czas tego dnia i jeden z ważniejszych momentów życia.

Podczas fotografowania tej chwili skupiam się na tym, aby uchwycić szczegóły, drobne gesty czy emocje które nam w tym momencie towarzyszą.

Są to momenty ulotne, chwile na które możemy czasem nawet nie zwrócić uwagi. To jest właśnie magia fotografii, która pozwala to uchwycić i zachować w naszej pamięci.

Wesele

Wesele to nie tylko dobra zabawa, trunek i jedzenie, ale to przede wszystkim ludzie z którymi się bawimy świętując nasze szczęście. To są chwile i spontaniczne sytuacje. Czasem coś ciekawego dzieje się tam, gdzie nas akurat nie ma, dzięki fotografii tego nie ominiemy.

Zabawa weselna to również miejsce gdzie dziękujemy naszym rodzicom, za to że nas doprowadzili do tego miejsca, są to chwile wzruszające, które również u nie jednego ojca zakręcą łzę w oku.

Kasia i Darek 28.04.-2358.jpg
Kasia i Darek plener-2421.jpg

Sesja Plenerowa

Sesja plenerowa - zdjęcia na których często najbardziej nam zależy, gdzie chcemy wyjść jak najlepiej, żebyśmy za 50 lat mogli wspominać naszą młodość.

Sesja plenerowa najczęściej w innym dniu, kiedy już jesteśmy wypoczęci i wchodzimy w codzienne życie małżeńskiego. Najważniejsza tutaj jest naturalność i swoboda. Często nie pozowane zdjęcia zrobione w momencie okazywanej wobec siebie nieskrępowanej czułości wychodzą najlepiej i taki jest mój cel, aby wyłapywać te momenty.

Sesja Narzeczeńska

Sesja narzeczeńska, jeszcze nie jako małżeństwo ale już razem przygotowując się do ważnej chwili.

Zdjęcia swobodne i luźne zapowiadające to co będzie dalej.

Kasia i Darek plener sesja
bottom of page